Правила зимового водіння. Частина 1. Газ

Правила зимового водіння. Частина 1. Газ

 Газ при зимовій їзді повинен бути мінімальним.

Запас тяги, який так приємно мати влітку, зараз тільки заважає - колеса зриваються в пробуксовку, і вся тяга йде виключно на шліфування льодової кірки на асфальті. Навіть рушати з місця взимку іноді доводиться на другій передачі (не дарма ж за цим принципом працюють багато автоматичні коробки, забезпечені зимовим режимом).
Отже, ви виїжджаєте зі стоянки на мінімальному газу (краще кілька разів затихнути і знову завестися, ніж прокопати колесами колії, які перешкодять вибратися). Якщо не виходить, намагайтеся вибратися враскачку. Натиснув газ - відпустив і натиснув зчеплення - знову натиснув газ. Справжні майстри можуть витягнути таким способом машину з дуже неприємних ситуацій, але і звичайним водіям цей прийом досить корисний. А взагалі-про дещо не заважало подумати ще напередодні, коли її сюди ставили - не заїжджати щільно до інших машин, щоб, якщо ваш автомобіль почне ковзати убік, не впертися в них. А якщо зупиняєтеся ненадовго, краще не під'їжджати близько до тротуару, де найбільше снігу - в'їхати-то ви з розгону в'їдете, а вибратися назад не вдасться. Краще встати трохи далі від краю. Зовсім погано зупинятися на гірці, якщо потім не буде можливості з'їхати назад заднім ходом. При рушанні з місця колеса точно забуксуют.тронуться з місця не виходить, всі ради якось відразу забуваються. Водій газує, а машина, замість того щоб виїжджати куди належить, зісковзує убік, де стоїть ще одна машина. Тут бажано згадати ще одне правило. При рушанні з місця колеса точно забуксують.

Який привід краще під гору?
Тут, до речі, слід згадати один нюанс: на задньому приводі в'їжджати в гору легше, тому що машина присідає при старті і навантаження на задню вісь збільшується, відповідно зменшуючи ймовірність пробуксовки. А передні провідні при рушанні на гірці, навпаки, розвантажуються. Звідси відомий рецепт: на передньому приводі заїжджати на гірку заднім ходом. Втім, не варто цей спосіб переоцінювати - може, краще обережно з'їхати вниз і спробувати ще раз, але тільки посильніше розігнавшись. Звичайно, якщо навколо немає машин, що стоять, які ваша може подряпати, з'їхавши убік.

Про нас

АЛЬЯНСМАРКЕТ – це мультибрендова компанія, в основі якої лежить купівля, продаж та обслуговування автомобілів з пробігом.

Графік роботи

 • Понеділок  09:00 - 19:00
 • Вівторок  09:00 - 19:00
 • Середа  09:00 - 19:00
 • Четвер  09:00 - 19:00
 • П'ятниця  09:00 - 19:00
 • Субота  09:00 - 18:00
 • Неділя  Закрито

Наші контакти

 • Калуське шосе, 2 К
  с. Угринів
  Тисменицький р-н
  Івано-Франківська обл.
  77423
 • +38 (0342) 54 00 54
 • sales@alliancemarket.if.ua