ПАКЕТ ПОСЛУГ, ЩО ПРОПОНУЄ АЛЬЯНСМАРКЕТ
Сьогодні придбання автомобілів з пробігом у багатьох викликає невпевненість та недовіру – як до продавців таких авто, так і до технічного стану транспортних засобів. Та насправді, ймовірність покупки несправного або пошкодженого автомобіля можна дуже легко уникнути, якщо купувати в надійному місці, де ви будете впевненими в якості авто, матимете відкриту і повну інформацію про його технічний стан, а оформлення буде максимально прозорим. Це все ви отримаєте, звернувшись до АЛЬЯНСМАРКЕТу. Крім того, Ви отримуєте великий вибір послуг, коли мова йтиме про технічний стан чи зовнішній вигляд – тут АЛЬЯНСМАРКЕТ безкомпромісний.


TRADE-IN
Ви вирішили обміняти авто? Ми з радістю допоможемо! Ми беремо на себе всі зобов’язання щодо усунення можливих перешкод. Вам не потрібно шукати можливості і витрачати свій час та сили на пошук покупців, довгу та складну комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення сервісних і ремонтних заходів, а також тривале очікування моменту продажу. У нас Ви зможете прозоро, коректно та урахуванням ринкової кон’юнктури обміняти Ваш автомобіль.


ТЕХНІЧНИЙ КОНТРОЛЬ

Ми детально та ретельно перевіряємо кожний автомобіль з пробігом. Висока точність потрібна у перевірці як технічної, так і зовнішньої складової автомобіля. Повнота відновлювального ремонту для нас є першим пріоритетом. Цей процес гарантує високу якість, чіткість і прозорість, що, у свою чергу, надає Вам впевненість у кожному автомобілі АЛЬЯНСМАРКЕТ.

ТЕСТОВА ПОЇЗДКА
Обов’язково використайте можливість тестової поїздки. Тільки так Ви не тільки переконаєтеся, що автомобіль справний технічно, але й отримаєте справжні відчуття та емоції. Одразу домовтеся про дату та час тестової поїздки.

ФІНАНСУВАННЯ ТА СТРАХУВАННЯ
Широкий вибір діючих лізингових та кредитних програм Ви знайдете в АЛЬЯНСМАРКЕТі. Консультанти підготують індивідувальну, згідно Ваших потреб та побажань, фінансову пропозицію. Також Ви зможете одразу застрахувати обраний автомобіль. Ми зробимо усе можливе, аби Ваш вибір був максимально простим, прозорим, комфортним і вигідним з огляду на запити.

ГАРАНТІЯ МОБІЛЬНОСТІ
Купуючи автомобіль з пробігом, Ви додатково отримуєте можливість користуватися цілим спектром послуг, які входять до сервісу АЛЬЯНСМАРКЕТ. Вашій увазі пропонується допомога при технічних несправностях, дорожньо-транспортних пригодах, нещасних випадках, травмуванні або захворюванні водія, а також інформаційна допомога та консьєрж-сервіси. Даний сервіс є безкоштовним для клієнтів АЛЬЯНСМАРКЕТ і діє протягом 12 місяців з моменту передачі придбаного автомобіля. Точний перелік послуг, що входять до сервісу, можна уточнити продавців-консультантів.


ГАРАНТІЯ
Ви маєте можливість придбати автомобілі з пробігом, що забезпечені оригінальною гарантією. Дана перевага покликана підвищити рівень Вашої фінансової безпеки, адже усі технічні недоліки, на які розповсюджується програма гарантії (протягом часу її дії), будуть безкоштовно усунуті в межах зобов'язань.


ПІДГОТОВКА ДО ПРОДАЖУ
Купівля автомобіля з пробігом, у будь-якому випадку, є емоційним рішенням, а перше враження справляє на нього чи не найбільший вплив. Тому для всіх автомобілів АЛЬЯНСМАРКЕТ діють високі вимоги до якості підготовки. Кожний автомобіль ми намагаємося зробити неперевершеним, забезпечуючи професійну підготовку ззовні та всередині з використанням спеціалізованих засобів.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА АКСЕСУАРИ
При виборі автомобіля з пробігом особливого значення набувають питання індивідуалізації зовнішнього вигляду та функціональності. Ви можете замовити та встановити бажані оригінальні запасні частини та аксесуари. Таким чином, обраний Вами автомобіль зможе повністю відповідати індивідуальним вимогам власника.

Про нас

АЛЬЯНСМАРКЕТ – це мультибрендова компанія, в основі якої лежить купівля, продаж та обслуговування автомобілів з пробігом.

Графік роботи

 • Понеділок  09:00 - 19:00
 • Вівторок  09:00 - 19:00
 • Середа  09:00 - 19:00
 • Четвер  09:00 - 19:00
 • П'ятниця  09:00 - 19:00
 • Субота  09:00 - 18:00
 • Неділя  Закрито

Наші контакти

 • Калуське шосе, 2 К
  с. Угринів
  Тисменицький р-н
  Івано-Франківська обл.
  77423
 • +38 (0342) 54 00 54
 • sales@alliancemarket.if.ua